Огоста (Хайредин) Първа атомна (Козлодуй)

Огоста победи Първа Атомна в контрола

Огоста /Хайредин/ игра вчера контрола с Първа Атомна в Козлодуй. Спарингът премина в 3 полувремена по 20 минути. През първата част гостите поведоха с 1:0 след ефектен гол на Пламен Първанов, който би заел място сред най-красивите изпълнения в ШЛ.

През вторите 20 мин. и двата отбора създадоха положения, като отново хайрединци имаха шанса да вкарат. Първанов преодоля двама бранители и със силен шут опъна мрежата за 2:0. През третата част домакините върнаха едно попадение за крайното 1:2 чрез Николай Ганчев. Срещата бе изгледана от новия наставник на Първа Атомна Ники Нинов, който почва официално работа от понеделник.

Огоста показа, че е във форма за турнира в Хайредин и Манастирище. Първият мач е в събота срещу Околчица /Моравица/.