Янтра Габрово Севлиево

Янтра и Севлиево не се победиха

Янтра Габрово записа равенство и във втората контрола от зимната си подготовка. На терена в Царева ливада шестият във временното класиране на Северозападната Трета лига направи 1:1 срещу седмия - Севлиево.

Янтра поведе през първата част с попадение на капитана Пламен Кожухаров от пряк свободен удар. Воденият от Анатоли Тонов състав възстанови равенството в 65-ата минута чрез Альоша Илиев, който засече с глава центриране на Павлин Иванов. Подсилилият се сериозно за втория полусезон тим от Севлиево стоеше по-добре на терена през втората част и създаде още няколко добри възможности за гол, но не успя да ги реализира.

И двата състава завършиха срещата с човек по-малко. Пет минути преди края заради спречкване от игра бяха отстранени Димитър Кръстев от Янтра и Павлин Иванов.