Реал Мадрид ПСЖ

Реал обърна ПСЖ в луд мач, Роналдо напомни за себе си с два ключови гола

Реал (Мадрид) най-после се събуди и постигна грандиозен успех след обрат с 3:1 над ПСЖ в първия 1/8-финален сблъсък от Шампионската лига между двата тима.

Мачът се игра на претъпкания "Сантяго Бернабеу", а домакините изоставаха в резултата, но все пак показаха характер и обърнаха нещата в своя полза.

Реваншът ще бъде в първите дни на следващия месец във френската столица.

Рабио попари неприятно домакините от испанската столица с попадение в 33-ата минута. Неймар технично спря една топка и я насочи към точката на дузпата, а халфът без проблеми я вкара в опразнената врата.

В самия край на полувремето Реал получи възможност да изпълни дузпа и зад топката застана Роналдо, който не разочарова своите съотборници и изравни.

В 83-ата минута Роналдо с коляно успя да довкара една топка във вратата от близко разстояние и в крайна сметка направи обрата в срещата пълен.

Домакините обаче още не си бяха казали думата и в 86-ата минута Марсело с хубав удар в близкия ъгъл от няколко метра направи шока за гостите пълен.